Tvorba webových stránok

Intro

Webové stránky dnes plnia účel výkladov a vizitiek, ktoré sú dostupné 24 hodín denne. Preto je dôležité, aby bola vaše webová prezentácia rýchla, moderná, zaujímavá, ale hlavne aby komunikovala to, čo je vaším cieľom. Či už je to predaj tovaru, alebo služieb, najdôležitejšie je, aby funkčná stránka plnila svoju úlohu.

Tvorba e-shopov

Na tvorbu e-shopov v dnešnej dobe odporúčame našim klientom 2 riešenia. Hoci je možností mnoho, nie je možné dlhodobo sledovať novinky na všetkých poliach. Preto sme si vybrali 2 cesty - jednu overenú našim partnerstvom a desiatkami tisíc spokojných klientov a druhú, ktorú máme úplne pod vlastnou taktovkou.

E-shop cez Shoptet

Shoptet je najúspešnejšie riešenie pre e-shopy v našich zemepisných šírkach a má viac ako 30.000 spokojných zákazníkov. Poskytne vám kvalitný e-shop vhodný pre začiatok podnikania, ale dokáže zastrešiť aj rozsiahle projekty presahujúce do niekoľkých krajín. Poskytuje niekoľko grafických šablón a je ideálny na tvorbu klasického e-shopu. Vďaka Shoptetu vám vieme pripraviť e-shop vhodný pre vaše podnikanie vo veľmi rýchlom čase a aj s podporou samotného Shoptetu.

E-shop na mieru

Pokiaľ nechcete pracovať so Shoptetom alebo to vo vašom prípade nie je možné, máme pre vás pripravenú aj vlastnú alternatívu. Náš redakčný systém je veľmi rýchly, maximálne prispôsobivý a neviažu sa k nemu žiadne mesačné poplatky. Pracujeme formou - čo urobíme, to vyfakturujeme.

Tvorba webovej stránky

Na prezentačné webové stránky využívame najrozšírenejší systém na svete - Wordpress rozšírený o Elementor Pro. Vďaka tomu sú stránky z našej tvorby rýchle, vizuálne zaujímavé, dajú sa ľahko upravovať a sú stabilné. Ak potrebujete prezentačnú stránku pre vaše podnikanie, takýto web je pre vás ideálny. 

Poďme si spoločne posvietiť na to, akú webovú stránku reálne potrebujete. Stačí vyplniť náš formulár a my sa vám ozveme.

Aktivity

Ďakujeme za správu!

Bola úspešne doručená a bude spracovaná do 24h.
Tešíme sa na potencionálnu spoluprácu.

S pozdravom,
Tím Murza
Ups! Niečo sa pokazilo, skúste to znova, prosím.