Obsahový marketing a sociálne siete

Intro

Vytvárajte obsah cielene, zaujmite svoje publikum, predávajte viac a zažiarte vo svojom segmente.

Čo je obsahový marketing?

Jedná sa o typ marketingu s pridanou hodnotou pre zákazníka. Firma cielene vytvára zaujímavý obsah s cieľom, aby viac predávala, priblížila sa k svojmu zákazníkovi alebo rozšírila povedomie o značke a produktoch. 

Ako vyzerá obsahový marketing? 

Sociálne siete, PR magazíny a blogy jednotlivých spoločností sú doslova preplnené obsahom. To je presne dôvod, prečo by váš obsah mali vytvárať odborníci. Kvalitná komunikácia nemá byť iba ďalší príspevok na sociálnej sieti alebo jeden zo stoviek zapadnutých článkov. Kvalitný obsah je nástroj na zarábanie peňazí.

Aké služby obsahového marketingu poskytujeme? 

Správa sociálnych sietí

Zverte obsah vašich sociálnych sietí do rúk špecialistov. Výsledkom môžu byť virálne kampane, vysoké dosahy, veľká angažovanosť publika, prekliky na stránku, objednávky a dokonca dokážeme z nášho obsahu vytvárať aj mimoriadne efektívne kampane zamerané na nákup. 

Copywriting 

Jedná sa o druh písania, pri ktorom sa kladie dôraz na predajnosť textu. Naším cieľom je byť struční, zapamätateľní, originálni a hlavne predávať. Nechajte svoje kampane napísať odborníkom. Veď ani strihať sa človek nejde inde ako ku kaderníkovi a aj ten už dnes musí byť fakt dobrý.

Aktivity

Ďakujeme za správu!

Bola úspešne doručená a bude spracovaná do 24h.
Tešíme sa na potencionálnu spoluprácu.

S pozdravom,
Tím Murza
Ups! Niečo sa pokazilo, skúste to znova, prosím.