menu

Výkonnostný marketing

Služby

Rozbehnúť svoje podnikanie nebolo nikdy jednoduchšie ako dnes. Vďaka nástrojom používaným vo výkonnostnom marketingu môžete získať objednávky, rezervácie alebo návštevníkov predajne, ktorý sa reálne zaujímajú o to, čo ponúkate. 

To všetko rýchlo, za dostupnú cenu a s presným meraním nákladov za “nákup zákazníka”.

PPC reklama na sociálnych sieťach 

Máte záujem o profesionálne nastavenie reklamného účtu a aktívnu správu kampaní? Začnite predávať svoje služby či produkty cez sociálne siete. 

Správa reklamného účtu:

Štartovací Balík: - 240€
Balík Standard: - 300€
Balík Premium: - 450€
Balík Exclusive: od 550€

Viac o službe

Reklama na sociálnych sieťach je skvelým doplnkom na získanie väčšieho počtu zákazníkov k aktívne Google kampaniam. Prípadne je vhodnou náhradou Google PPC kampaní v prípade, že pôsobíte v segmente, kde váš produkt či služba nemá dostatočný počet dopytov vo vyhľadávaní cez Google. 

PPC reklama na Google

Nechajte nastavenie vášho reklamného účtu a aktívnu správu kampaní na profesionálov. Využite dopyty ľudí, ktorí reálne hlľadajú vaše produkty a služby aby ste ich premenili na platiacich zákanzíkov. 

Správa reklamného účtu:

Štartovací Balík: - 240€
Balík Standard: - 300€
Balík Premium: - 450€
Balík Exclusive: od 550€

Viac o službe

PPC reklama cez Google je skvelým prostriedkom na získanie väčšieho počtu zákazníkov. Premeňte dopyty vo vyhľadávači na reálnych zákazníkov vďaka profesionálne správe reklamných kampaní. 

Takéto kampane pomahajú našim klinetom: