menu

Tvorba web stránok

Služby

Webové stránky dnes patria k základným spôsobom prezentácie firmy. Vytvoríme pre vás webovú stránku či už potrebujete e-shop, chcete tvoriť online magazín alebo vám stačí jednoduchá prezentačná stránka

Weby tvoríme na mieru podľa toho, čo klient naozaj reálne potrebuje.  Vytvoríme pre vás čokoľvek od prezentačnej firemnej stránky a jednoduchého mikro e-shopupo zložité štrukturované magazíny, e-shopy s tisíckami položiek alebo členité firemné weby s množstvom funkcií. 

Firemné webové stránky  

Mať vlastnú webovú stránku dnes patrí k základnej komunikácii každej firmy. Práve to je dôvod, prečo sa kladie čoraz väčší dôraz na to, aby bol web rýchly, dal sa zobraziť na rôznych zariadeniach, mal jednoduchý no krásny dizajn a hlavne dostatočne reprezentoval firmu a získaval klientov. Ak sú pre vás tieto body dôležité, pozrite sa ako tvoríme weby my. 

Viac o službe

E-shop na mieru 

Potrebujete zastrešiť online predaj desiatok alebo aj desiatok tisíc produktov? Určite by ste mali už v úvode myslieť na voľbu správneho riešenia pre váš e-shop. Chcete e-shop, postavený na reálnych dopytoch vyhľadávania, s rýchlym načítaním a prehľadnou obsluhou?  Pomôžeme vám vytvoriť váš internetový obchod od základu, prípadne “preklopíme” vaše staré riešenie a vylepšíme ho podľa vašich predstáv. Pozrime sa na to spoločne. 

Viac o službe

Magazín podľa vašich predstáv 

Chcete vytvoriť nový internetový magazín ale nechcete sa pri tom obmedzovať šablónami či inými neúplnými riešeniami? Rýchle načítanie, dobrá optimalizácia pre vyhľadávače, automatická kompresia obrázkov a mnoho ďalších výhod sú len špičkou hory, na ktorú môžeme vyliesť spoločne. Vytvoríme pre vás dokonalý magazín od úvodného grafického návrhu, cez zabezpečenie kvalitného zdrojového kódu až k ostrej prevádzke a prvým návštevníkom. 

Viac o službe

Prezentačné webové stránky a mikro e-shopy

Máte reštauráciu, kaderníctvo, kozmetický salón či inú prevádzku a chcete svoju webovú stránku. Prezentačné webové stránky sú jednoduché, funkčné a malé weby presne pre potreby malých podnikateľov. Najčastejšie ich využívajú ľudia podnikajúci v službách, ktorý nepotrebujú online predávať produkt či službu priamo online. Ak aj vy patríte medzi nich, kontaktujte nás ohľadom prezentačnej webovej stránky. 

Viac o službe