menu
služby

My vieme, že každá firma a značka je v niečom iná, jedinečná.

Poďme to ukázať aj vaším zákazníkom.

Marketing musí klientom zarábať. My sa zaoberáme budovaním značiek, odlíšením sa od konkurencie v online prostredí a v tvorbe pridanej hodnoty pre klienta spolu s jeho zákazníkmi. Práve tento spôsob je dlhodobo najvhodnejši, udržateľný a hlavne prináša skvelé výsledky

Obsahový marketing / Content marketing

Obsah, ktorý predáva. Takto sa dá jednoducho definovať obsahový marketing - content marketing. 

Čo vlastne content marketing je, ako vám dokáže pomôcť a z akých služieb sa skladá? Prinášame vám možnosť vybrať si z nášho content marketing mixu presne to, čo potrebujete.

Sociálne siete

Staňte sa hviezdou sociálnych sietí vo svojej oblasti záujmu. Urobte svoju značku dostupnú pre ľudí, uveriteľnú a nápomocnú

Správa sociálnych sietí vám poskytne kvalitnejší obsah, premyslený publikačný plán, podrobný report, celkovo premyslenejšiu, konzistetnú a profesionálnu komunikáckiu so zákazníkmi a zvýšenie interakcií publika. Ďalším benefitom je nesporne aj čas, ktorý klient ušetrí tým, že jeho sociálne siete spravujú odborníci.
Tvorba obsahu na sociálne siete podlieha istým pravidlám, musí byť riadený, podľa redakčného plánu, pravidelný a na témy prínosné pre vašu značku. Forma obsahu môže byť prakticky akákoľvek. Či sa už jedná o kvízy, odkazy na blogové články, videá, e-booky, klasické posty, hlasovania a mnoho ďalšieho, vždy je potrebné zvoliť tú správnu cestu práve pre vás. 

Tvorba web stránok

Viac ako polovica ľudí priznáva, že sa rozhoduje aj na základe prvého dojmu. Vytvoríme pre vás prehľadný a reprezentatívny web alebo e-shop.

Využívame najnovšie metódy na to, aby sme vám priniesli unikátny výsledok za skvelú cenu. Webové stránky vytvárame vo vlastnom špeciálnom CMS, ktoré je oveľa modulárnejšie ako napríklad často používaný WordPress. Získate teda riešenie na mieru, ktoré naozaj potrebujete, a to bez kompromisov. 
Interný redakčný systém je možné prispôsobiť úplne podľa potrieb našich klientov. Bez problémov zvládne aj e-shopové riešenie s viac ako 300.000 produktami, a to s veľmi krátkym časom na odozvu a načítanie. 
Pripravíme pre vás web, ktorý budete milovať vy a aj vaši zákazníci.  

Grafika a Design