menu
služby

My vieme, že každá firma a značka je v niečom iná, jedinečná.

Poďme to ukázať aj vaším zákazníkom.

Marketing musí klientom zarábať. My sa zaoberáme budovaním značiek, odlíšením sa od konkurencie v online prostredí a v tvorbe pridanej hodnoty pre klienta spolu s jeho zákazníkmi. Práve tento spôsob je dlhodobo najvhodnejši, udržateľný a hlavne prináša skvelé výsledky

Obsahový marketing / Content marketing

Obsah, ktorý predáva. Takto sa dá jednoducho definovať obsahový marketing - content marketing. 

Čo vlastne content marketing je, ako vám dokáže pomôcť a z akých služieb sa skladá? Prinášame vám možnosť vybrať si z nášho content marketing mixu presne to, čo potrebujete.

Výkonnostný marketing

Rozbehnúť svoje podnikanie nebolo nikdy jednoduchšie ako dnes. Vďaka nástrojom používaným vo výkonnostnom marketingu môžete získať objednávky, rezervácie alebo návštevníkov predajne, ktorý sa reálne zaujímajú o to, čo ponúkate. 

To všetko rýchlo, za dostupnú cenu a s presným meraním nákladov za “nákup zákazníka”.

Grafika, Design a Branding

Vytvorte si svoju unikátnu vizuálnu identitu, vďaka ktorej vás vaši zákazníci spoznajú ihneď na prvý pohľad. Potrebujete bannery pre reklamnú kampaň, oživenie sociálnych sietí, nové logo, dizajn manuál či redizajn wevobej stránky? Vytvoríme pre vás funkčné a pekné grafiky, ktoré vás budú dokonale reprezentovať. 

Tvorba web stránok

Webové stránky dnes patria k základným spôsobom prezentácie firmy. Vytvoríme pre vás webovú stránku či už potrebujete e-shop, chcete tvoriť online magazín alebo vám stačí jednoduchá prezentačná stránka

Weby tvoríme na mieru podľa toho, čo klient naozaj reálne potrebuje.  Vytvoríme pre vás čokoľvek od prezentačnej firemnej stránky a jednoduchého mikro e-shopupo zložité štrukturované magazíny, e-shopy s tisíckami položiek alebo členité firemné weby s množstvom funkcií.