menu
služby

My vieme, že každá firma a značka je v niečom iná, jedinečná.

Poďme to ukázať aj vaším zákazníkom.

Marketing musí klientom zarábať. My sa zaoberáme budovaním značiek, odlíšením sa od konkurencie v online prostredí a v tvorbe pridanej hodnoty pre klienta spolu s jeho zákazníkmi. Práve tento spôsob je dlhodobo najvhodnejši, udržateľný a hlavne prináša skvelé výsledky

Content marketing

Vytvoríme pre vás obsah, ktorý predáva, ľudia ho majú radi a dokonca ho vyhľadávajú. Ako? No predsa na mieru pre vaše potreby. 

Obsahový marketing je výnimočný práve tým, že všetko, čo vytvoríte, zanecháva za vašou značkou trvalú digitálnu stopu. Vďaka tomu môžete prosperovať z aktivít, ktoré ste urobili pred dlhším časom a zároveň z najnovšieho obsahu. 

case study

Pripravujeme...

Pripravujeme pre vás blog plný zaujimávý článkov o marketingu a našich skúseností. 

Sociálne siete

Staňte sa hviezdou sociálnych sietí vo svojej oblasti záujmu. Urobte svoju značku dostupnú pre ľudí, uveriteľnú a nápomocnú

Správa sociálnych sietí vám poskytne kvalitnejší obsah, premyslený publikačný plán, podrobný report, celkovo premyslenejšiu, konzistetnú a profesionálnu komunikáckiu so zákazníkmi a zvýšenie interakcií publika. Ďalším benefitom je nesporne aj čas, ktorý klient ušetrí tým, že jeho sociálne siete spravujú odborníci.
Tvorba obsahu na sociálne siete podlieha istým pravidlám, musí byť riadený, podľa redakčného plánu, pravidelný a na témy prínosné pre vašu značku. Forma obsahu môže byť prakticky akákoľvek. Či sa už jedná o kvízy, odkazy na blogové články, videá, e-booky, klasické posty, hlasovania a mnoho ďalšieho, vždy je potrebné zvoliť tú správnu cestu práve pre vás. 

Tvorba web stránok

Viac ako polovica ľudí priznáva, že sa rozhoduje aj na základe prvého dojmu. Vytvoríme pre vás prehľadný a reprezentatívny web alebo e-shop.

Využívame najnovšie metódy na to, aby sme vám priniesli unikátny výsledok za skvelú cenu. Webové stránky vytvárame vo vlastnom špeciálnom CMS, ktoré je oveľa modulárnejšie ako napríklad často používaný WordPress. Získate teda riešenie na mieru, ktoré naozaj potrebujete, a to bez kompromisov. 
Interný redakčný systém je možné prispôsobiť úplne podľa potrieb našich klientov. Bez problémov zvládne aj e-shopové riešenie s viac ako 300.000 produktami, a to s veľmi krátkym časom na odozvu a načítanie. 
Pripravíme pre vás web, ktorý budete milovať vy a aj vaši zákazníci.  

Marketingové stratégie

Pri pohľade do budúcnosti je dôležité stanoviť si konkrétny cieľ. Pripravte si plán, podľa ktorého ku svojim cieľom dôjdete rýchlejšie a efektívnejšie.

Zo skúsenosti vieme, že marketingová stratégia je jedným z najviac podceňovaných prvkov medzi malými a strednými firmami. Správne nastavená marketingová stratégia však dokáže zefektívniť všetky marketingové aktivity. Pomôžeme vám naplánovať využitie tých správnych nástrojov k dosiahnutiu želaných výsledkov a zároveň si stanovíte ciele, ktoré budete merať. 

Vďaka marketingovej stratégii získate dokonalý prehľad a efektívne prepojenie všetkých marketingových kanálov, prehľad vo vašich cieľoch, výsledkoch a zároveň nástroj na kontrolu chodu marketingu vášho podnikania. 

Analýza marketingu

Máte pocit, že niečo vo vašom marketingovom mixe nefunguje tak, ako by malo alebo vám tam niečo chýba? Radi vám s tým pomôžeme.

Využívate všetky dostupné nástroje, ktoré by dokázali pomôcť vášmu podniakniu? Ak áno, ste si istý tým, že ich využívate správne? Ak na na jednu z týchto otázok neviete odpovedať s istotou, určite nás kontaktujte a my vám radi pomôžeme s marketingovým auditom firmy. Nejde len o sociálne siete, PPC, či SEO. V úvode sa pozrieme na jednotlivé nástroje, v druhom kroku na to ako ich využívate a v tom treťom overíme, čo by ste mohli pridať do vášho marketingového mixu tak, aby to pomohlo k čo najlepším výsledkom. 

Konzultácia

Zaujíma vás, ako fungujú konkrétne marketingové kanály a ako by vám to mohlo pomôcť? Pozrime sa na to spoločne a odpoveď určite nájdeme.

Nenašli ste sa v žiadnej zo služieb, alebo si nie ste istým tým, čo vlastne potrebujete? Neváhajte a kontaktujte nás. Radi vám pomôžeme zorienotvať sa, prípadne vyriešiť váš problém formou konzultácií.