menu

Grafika, Design a Branding

Služby

Vytvorte si svoju unikátnu vizuálnu identitu, vďaka ktorej vás vaši zákazníci spoznajú ihneď na prvý pohľad. Potrebujete bannery pre reklamnú kampaň, oživenie sociálnych sietí, nové logo, dizajn manuál či redizajn wevobej stránky? Vytvoríme pre vás funkčné a pekné grafiky, ktoré vás budú dokonale reprezentovať. 

Vizuálna identita a dizajn manuál 

Začínate podnikať s novou značkou a potrebujete si vytvoriť úvodnú identitu svojho projektu? V takom prípade je táto služba presne pre vás. 

Základný cenník

Naming - 350€
Identita značky - 450€
Balík: Naming + Identita značky - 750€
Komplexný dizajn manuál - od 1.000€ 

Viac o týchto službách

Tieto služby sú vhodné pre každého podnikateľa, ktorý to so svojim podnikaním myslí naozaj vážne. Či už sa vaše podnikanie rozrástlo a potrebujete mu dať jasnú identitu, alebo ešte len plánujete začať niečo naozaj veľké, pomôžeme vám zorientovať sa vo všetkých dôležitých bodoch života značky. 

Tvorba loga

Chcete svoje podnikanie v úvode rozbehnúť ale potrebujete originálne logo? Nechajte si ho vytvoriť na mieru od našej skúsenej dizajnérky. 

Základný cenník

Základné logo - 250€
Vizuálna identita značky - 450€

Viac o týchto službách

Dobre spracované logo je v podstate vývesnou ceduľou nad vašim podnikaním. Malo by byť originálne, jednoduché a ľahko zapamätateľné. Okrem toho je dôležité aj použitie vhodných farieb, výber písma či tvarov. Práve takéto detaily odlišujú priemerné logo, od toho výnimočného. 

Návrh webovej stránky

Máte Už existujúcu stránku a potrebujete vylepšiť jej dizajn? Neexperimentujte ale nechajte si vypracovať návrhy, ktoré si môžete ešte vylepšovať a až následne ich použite ne funkčnom webe. 

Základný cenník

Návrh grafiky pre WordPress - od 100€ za URL
Nový návrh grafiky pre interné CMS - od 300€

Viac o týchto službách

Potrebuje váš web osviežiť zastaralý vizuál? Ste tu správne. Vypracujeme pre vás nový návrh vašej webovej stránky, ktorý si môžete pozrieť ešte predtým, ako na ňom začnú pracovať programátori. Výhodou takétoho návrhu je, že v úvode odstránite všetky vzniknuté nedostatky a programátor tak môže zapracovať už finálny dizajn. 

Sociálne siete

Spravujete si sociálne siete vo vlastnej réžii ale chceli by ste, aby vyzrali profesionálne? Práve na to vytvárame dzajnové šablóny, do ktorých si môžete vložiť svoj obsah a následne si môžete stiahnuť profesionálne vizuálny pre váš profil. 

Základný cenník

Grafické šablóny - 500€
Banner na sociálne siete: - 25€

Viac o týchto službách